Intencje Mszalne

NIEDZIELA – 21 lutego
7.30+ Leszek Korzeniowski (gr.7) od brata Piotra
+ Kazimiera Gierut (od Józefy Golonka)
9.30+ Helena, Władysław Sarnecki
11.00+ Bogdan Juszczyk w 3 r.śm. (od żony z rodziną)
16.00+ Wiesław Drożdż w 1 r.śm.
poza parafią+ Krystyna Godek (gr.21)
+ Helena Skuba (od swatowej Krystyny Ślusarz z córką Anią; od sióstr z Róży św. Moniki; od koleżanek z UG w Jaśle)
PONIEDZIAŁEK – 22 lutego
17.00+ Leszek Korzeniowski (g.8) – od siostry Lidii z mężem
+ Stanisław Janiga (od brata Kazimierza)
+ Przemysław Gorczyca
poza parafią+ Stanisław Chochołek (od Józefy i Krzysztofa Siwarskich z Jankowiec)
+ Krystyna Godek (gr.22)
+ Helena Skuba (od Zespołu Caritas i Misyjnego; od kolegi z pracy; od kol i kol z GOPS w Jaśle)
WTOREK – 23 lutego
17.00+ Leszek Korzeniowski (g.9) od brata Jacka z żoną
+ Stanisław Janiga (od brata Romana z rodziną)
+ Stanisław Jarosz w 18 r.śm, Stanisława, Helena Jarosz; Stanisław, Franciszek Dziadosz
poza parafią+ Stanisław Chochołek (od Józefy i Krzysztofa Siwarskich z Jankowiec)
+ Krystyna Godek (gr.23)
+ Helena Skuba (od Zespołu Caritas i Misyjnego; od Anny i Franciszka Janigów; od kol i kol z GOPS w Jaśle)
ŚRODA – 24 lutego
17.00+ Leszek Korzeniowski (g.10) od brata Janusza z żoną
+ Stanisław Janiga (od chrześnicy Alicji z rodziną)
+ Katarzyna, Bronisław, Tadeusz Niebieszczański; Rozalia Szkolnicka; Agata, Jan Barzyk
poza parafią+ Stanisław Chochołek (od rodziny Sokołowskich)
+ Krystyna Godek (gr.24)
+ Helena Skuba (od koleżanek  Zespołu Caritas i Misyjnego; od rodziny Gnatów; od Elżbiety Ciochoń)
CZWARTEK – 25 lutego
17.00+ Kazimierz Podolski (rozpoczęcie Mszy Gregoriańskich) od żony
+ Stanisław Janiga (od sąsiadów: Stanisława Trzeciak, Ciupek, Kosiek, Kożuch,Wojdyła)
+ Halin Lechwar (od Krzysztofa i Agnieszki Wąsowicz)
poza parafią+ Stanisław Chochołek (od rodziny Berków)
+ Leszek Korzeniowski (g.11) od Waldemara Stój z rodziną
+ Krystyna Godek (gr.25)
+ Helena Skuba (od koleżanek z Zespołu Caritas i Misyjnego; od Barbary Czajka; od Bożeny i Piotra Płachta)
PIĄTEK – 26 lutego
17.00+ Kazimierz Podolski (g.2) od dzieci
+ Mieczysław Szewczyk (od żony)
+ Helena, Adam Bratkowicz (od Stanisławy Baciak)
poza parafią+ Stanisław Chochołek (od rodziny Czajków)
+ Leszek Korzeniowski (g.12) od Kamili i Kingi z rodzinami
+ Krystyna Godek (gr.26)
+ Helena Skuba (od Małgorzaty i Kazimierza Kopacz z rodziną; od Zofii i Ludwika Czajka z rodziną; od Jana i Anny Czajka z dziećmi)
SOBOTA – 27 lutego
17.00+ Kazimierz Podolski (g.3) od dzieci
+ Mieczysław Szewczyk (od córki z mężem)
+ Helena, Adam Bratkowicz (od Władysławy Kołodziej)
poza parafią+ Stanisław Chochołek (od rodziny Gorczyców)
+ Leszek Korzeniowski (g.13) od Barbary Pietryka z rodziną
+ Krystyna Godek (gr.27)
+ Helena Skuba (od braci z Róży św. Józefa; od Leszka Kwilosz z rodziną; od Marii i Ryszarda Cieśla z rodziną)
NIEDZIELA – 28 lutego
7.30+ ks. Roman Kopacz (od Agnieszki Kopacz)
+ Teresa Rączka w 2 r.śm.
9.30+ Roman Czajka (imieninowa, od żony i synów z rodziną)
11.00+ Kazimierz Podolski (gr.4) od dzieci
+ Helena Konica (od siostry)
16.00+ Helena Walczyk (imieninowa)
poza parafią+ Leszek Korzeniowski (gr.14) od chrześniaka Konrada z rodziną
+ Krystyna Godek (gr.28)
+ Helena Skuba (od Ludwiny Czajka z rodziną; od chrześnicy Ewy Rucińskiej z rodziną; od Mieczysława Jodłowskiego)