Duszpasterze

Aktualni

PROBOSZCZ
ks. Andrzej Turoń
wyśw. 21.05.94; Rzeszów
proboszcz od 2016
WIKARIUSZ
ks. Tomasz Świętoń
wyśw. 03.06.17; Rzeszów
wikariusz od 2020
SENIOR
ks. Stanisław Bałucki
wyśw. 06.06.71; Przemyśl
proboszcz: 1982-2016

POWOŁANIA Z PARAFII

s. Stefania Dykas

Urodzona w 1915 w Trzcinicy
Profesja wieczysta 31.05.1945 roku w Krakowie (Szarytka) Pracowała jako pielęgniarka i katechetka
Zmarła w Krakowie 17.05.1994
Pochowana na cmentarzu Batowickim w Krakowie

o. Roman Wadach

Prezbiterat 02.06.1985 w Krakowie
Zakon Braci Mniejszych Konwentualnych (Franciszkanie)

ks. Roman Kopacz

Urodzony w 1961 w Jaśle
Wyświęcony 25.05.1986 w Tarnowie
Proboszcz w parafii Drwinia (diecezja tarnowska)
Zmarł w Drwini 24.03.2020
Pochowany na cmentarzu w Trzcinicy

ks. Adam Podolski

Wyświęcony 21.06.1986 w Przemyślu
Diecezja Rzeszowska

o. Krzysztof Janas

Wyświęcony 23.05.1987 w Krakowie
Zakon Braci Mniejszych Konwentualnych (Franciszkanie)

ks. Adam Chochołek

Wyświęcony 24.06.1987 w Przemyślu
Archidiecezja Przemyska

ks. Henryk Czajka

Wyświęcony 24.06.1988 w Przemyślu
Diecezja Rzeszowska

ks. Waldemar Janiga

Wyświęcony 13.06.1990 w Przemyślu
Archidiecezja Przemyska

s. Maksymilia Ewelina Zych

Profesja wieczysta 02.08.2015 w Krakowie

POPRZEDNI PROBOSZCZOWIE I WIKARIUSZE

(kliknij)