I N T E N C J E   M S Z A L N E

 

 
 

 

 

 

NIEDZIELA – 28 czerwca 

7.30

+ Jan Świerzowski w 1 r.śm; Józefat i Maria

9.30

+ Paulina Jarecka w 7 r.śm.

+ Kamil Kuźniarz w 3 r.śm. (od mamy)

11.00

+ Łucja, Piotr Madej i zmarli z rodziny

+ Władysława Jarecka w 25 r.śm. (od syna Ryszarda z żoną)

16.00

+ Zdzisław Biel (gr.28)    

poza parafią

 

+ Ludmiła Korczykowska (gr.29; od wnuczki Natalii)

+ Janina Czajka (gr.14; od Anny i Andrzeja Marek; od pracowników chłodni Karenfruit)

PONIEDZIAŁEK – 29 czerwca - Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

7.30

+ Zdzisław Biel (gr.29)

+ Zofia Fuk w 12 r.śm.

+ Maria

18.00

Dziękczynna w 35 r. ślubu Jolanty i Wiesława z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej na dalsze lata

+ Józef, Genowefa Biernacki; Stanisław, Karolina Przybyłowicz

+ Władysław, Maria Ciochoń

poza parafią

+ Ludmiła Korczykowska (zakończenie Mszy Gregoriańskich, od wnuczki Agnieszki z Markiem)

+ Janina Czajka (gr.15; od sąsiadów Dziadosz i Rączka; od kol i kol Jurka z pracy)

WTOREK – 30 czerwca

18.00

+ Zdzisław Biel (zakończenie Mszy Gregoriańskich)

+ Agata w 10 r.śm, Jan Leśniak

+ Alfreda, Adolf Goleń

poza parafią

+ Janina Czajka (gr.16; od Romana Czajki i Ewy Rucińskiej z rodzinami; od kol i kol Jurka z pracy)

ŚRODA – 1 lipca

18.00

+ Marian, Anna Więcek

+ Helena Folta w 9 r.śm.

+ Zdzisław Maczuga (urodzinowa)

poza parafią

+ Janina Czajka (gr.17; od Barbary Czajka; od kol i kol Jurka z pracy)

+ Janina Słowik (od syna Marka z rodziną; od Artura i Bożeny Płachta) - odprawia dwóch księży

CZWARTEK – 2 lipca

18.00

+ Janina Czempiel (rozpoczęcie Mszy Gregoriańskich) od syna Franciszka z rodziną

+ Wojciech Marszałek (rozpoczęcie Mszy Gregoriańskich)

+ Stanisława Labut w 20 r.śm.

poza parafią

+ Janina Czajka (gr.18; od Jana i Anny Czajka z dziećmi; od kol i kol Jurka z pracy)

+ Janina Słowik (od Krystyny i Wiesława Gilewicz z Pabianic; od Witolda Wójcik)

PIĄTEK– 3 lipca

18.00

+ Janina Czempiel (gr.2)

+ Wojciech Marszałek (gr.2)

+ Maria Kulik (od córki Jolanty)

poza parafią

+ Janina Czajka (gr.19; od Heleny i Józefa Podgórskich z rodziną z Grudnej; od rodziny Ptak)

+ Janina Słowik (od wnuków Julii i Jakuba Słowików z Pabianic; od Lucyny i Jana Nizickich)

SOBOTA - 4 lipca

18.00

+ Janina Czempiel (gr.3)

+ Wojciech Marszałek (gr.3)

+ Maria Strugała w 16 r.śm; Marcela Marszałek w 41 r.śm.

poza parafią

+ Janina Czajka (gr.20; od Marii Janiga z rodziną; od Marka Pietrzyckiego z rodziną z USA)

+ Janina Słowik (od rodzin: Olszowy i Głowaty; od Olgi Kopacz, Małgorzaty Kopacz, Joanny i Andrzeja Gotfryd z rodzinami)

NIEDZIELA – 5 lipca 

7.30

+ Wojciech Marszałek (gr.4)

+ Zofia Bielamowicz w 1 r.śm.

9.30

+ Barbara Stój w 5 r.śm.

11.00

O Boże błogosławieństwo dla Marii Zofii i jej rodziców w dniu chrztu

O Boże błogosławieństwo dla Leona i jego rodziców w dniu chrztu

+ Wiktoria Dykas w 1 r.śm; Jan w 2 r.śm.

16.00

+ Janina Czempiel (gr.4)  

poza parafią

 

+ Janina Czajka (gr.21; od Krystyny i Jacka Kędzior z rodziną; od Małgorzaty Chrzan z rodziną z USA)

+ Janina Słowik (od rodzin: Buba, Barzyk, Madejczyk, Wąsowicz; od Bernardy Berkowicz i Elżbiety Słowik)